środa, 2 marca 2016

Urodziny Szefowej Essy-Floresy


Sklep Essy-Floresy to miejsce gdzie każdy znajdzie "coś" dla siebie ,tyle tu cudowności,otrzyma szybko przesyłkę , która ucieszy jeszcze bardziej ,gdyż po obejrzeniu zawartości okaże się ,że są w niej przydasie których nie zamawialiśmy.... a nic tak nie cieszy jak prezent(gratis) 

To sklep , który ma wspaniałe dziewczyny w DT..... tworzą wspaniałe inspiracje i dzięki którym kupiłam u was pierwsze gesso, pasty strukturalne, mgiełki......po zorganizowanych warsztatach okazało się , że splash to "coś" bardzo niezbędnego ...(hihi) i tak mogłabym wymieniać i wymieniać.......

To sklep , który " śledzi" swoich klientów i cieszy się z wykorzystywanych produktów Essowych udostępniając ich prace.....

Dziękuję, że dzięki WAM mogę się rozwijać i czerpać z papieru jeszcze większą radość......


Życzę sukcesów i duuuużo klientów

3 komentarze:

  1. Dziękuje Pani Ulu za tyle miłych i ciepłych słów:) Cieszę się, że odważnie wykorzystuje Pani media i lubi nas odwiedzać. Między innymi bez Pani nie byłoby takiego miejsca. Każda rozmowa, każdy wymieniony e-mail czy wiadomość dużo dla mnie znaczy i dodaje skrzydeł :) Dziękuję za to :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się i dziękuję bardzo, że zechciałaś dołączyć do zabawy na Essowym blogu i wystawić sklepowi i blogowi taką świetną cenzurkę.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cała przyjemność po mojej stronie....bardzo lubie was odwiedzać :):):)

    OdpowiedzUsuń